Nysera ( Fantastik Bir Hikaye - Frp Malzemesi :D )

Aşağa gitmek

Nysera ( Fantastik Bir Hikaye - Frp Malzemesi :D )

Mesaj tarafından dark_gamer Bir Perş. Tem. 01, 2010 10:30 pmNysera :Başlangıç


Başlangıçta sadece o vardı , Tanrı. Boşlukta sadece o yada her yerde o vardı. Tüm güzellikler ve iyilikler içinden melekleri yarattı , sadece ona tapmaları için. Tüm çirkinlikler ve kötülükler içinden iblisleri yarattı , bir anlam vermek için. Melekler için cenneti , iblisler içinse cehennemi yarattı , hükmetmeleri için.


İrade için İnsanları,Minatourları,Cüceleri ve Elfleri yarattı yaşamaları içinde dünyayı.Minatourlar vadilere , elfler ormanlara , cüceler dağlara , insanlarsa her yere dağıldı.Hepsinin tek amaçları vardı sadece ona hizmet etmek. Onun emirlerince yaşamak hayatlarına anlam katıyordu.


Nysera :Terk ediliş


Zamanla insanlar yaratanı dinlemeyi bıraktı irade cinayetlere , hırsızlıklara bir çok kötülüklere sebep oldu. Cüceler onu dinlemeyi sürdürdüler ama dinlediklerini uygulama konusunda isteksiz oldular.Onu kızdıracak şeyler yaptıkları kötülük değildi ama kendini beğenmişlikti.Minatourlar onu hep dinlediler ta ki diğer yaratılanlarla karşılaşana dek cüceleri ezdiler , insanları yediler. Elfler diğerleri gibi değildi onlar onu hep dinlediler , dinlediklerini de uyguladılar. Tanrı elfler hariç iradeli olanları cezalandırdı ; Cüceleri çirkinleştirdi , Minatourların güçlerini azalttı , İnsanlara kötülüğün ne demek olduğunu göstermek için iblisleri dünyaya indirdi , Elflereyse ödül olarak uzun yaşam verdi.


İblislerin iradesi yoktu sadece yaratanın emirlerini dinlerlerdi ama yaratan onlara da irade verdi , dünyada yaşayabilmeleri için. İblisler kendi yüzlerini suda gördüklerinde ağladılar , kızdılar neden böyle yaratıldıklarını tanrıya sordular ve cevap alamadılar.Çünkü tanrı gitmişti tüm dünyaya son bir mesaj bırakmıştı : Zamanı geldiğinde hepiniz yaptıklarınızın karşılığını göreceksiniz , iyi yada kötü. Yaratanınızın ben olduğumu bildiğiniz gibi o günün geleceğini bilin” . Tanrı onları test etmek için terk etmişti. Onlara direkt müdahale etmeyecekti ama hep izleyecekti.Meleklere yeni görevlerini verdi , dengeyi korumak ve iradelileri izlemek.


Nysera :Hüküm Zamanı


İblisler iradelerini kazandıklarında diğer canlılara saldırmaya başladılar.Büyük güçleri vardı hem kuvvetliydiler hem de büyüye sahiptiler ..Daha önceden büyü görmemiş olan diğer ırklar teker teker esir oldular.İblisler öldürdüklerinin kanlarıyla beslendiler , hükmettiler. Kendilerine dünyanın kuzey doğusunda yaşamak için cehennem benzeri bir yer kurdular. Beslenmek için büyüyle bir nehri kanla doldurdular. Büyüyü yapmak için insan kanı kullandılar. Bin Yıl sonra insanlar büyünün kaynağını kendi içlerinde buldular. İblislerin ellerinden kaçtılar ve saklandılar. İnsanlardan sonra elfler büyüyü öğrendi onlarda kaçtılar ama bazıları kaçamadılar iblisler kaçamayanları değiştirdiler tenlerinin rengini kalplerindeki duyguları değiştirdiler.Kara Elfleri doğurdular.Minatourlar ve cüceler kaçmadı onlar hizmet etmeye devam ettiler ve beklediler doğru zamanın gelmesini.


Nysera :Toparlanma


İnsanların ve elflerin kaçışından bin yıl sonra iki ırk birleşti ve iblislerin üzerlerine yürüdü.Büyüye karşı büyü silaha karşı silah .Kara Elfler iblislerle kaldı Minatourlar ve cüceler birliğe katıldı bekledikleri buydu. Savaşlar yüz yıl sürdü iblisler yenildiler. İnsanlar dünyanın ortasına elfler ormanlara Minatourlar denizin yanındaki vadiye cücelerse kuzey dağlarına geçtiler.Savaşlar çok can aldı ,toparlanma uzun sürdü hem de çok uzun bin yıl boyunca her ırk kendi devletini kurdu ve içinde yaşadı ..İyilik hüküm sürmeye başladı ama fazla iyilik vardı melekler yaratılandan aldıkları emirleri uyguladılar dengeyi sağlamak için en çok doğuran ırkı insanları böldüler . İnsanlar dört değişik millete ayrıldı dilleri değişti yaşadıkları yerlerde öyle ayrılanlar güneye indiler.Yeni oluşan milletler Poluslar,Nekriller,Kasıller ve İliklerdi.İblisler Ogreleri ve Orcları yerin dibinden çıkardılar.Minatourlar göklerden ejderhaları çağırdılar.Cüceler dağlarda devleri buldular.Elflerse bu sırada kara elfler için due ettiler.Sonuçta yeni bir düzen sağlandı.


Nysera :İmparatorluk


Poluslar zamanla diğer milletlerden üstün gelmeye başladı. Kuvvet kullanarak diğer milletleri kendilerine katmaya başladılar onların ülkelerini işgal ettiler . Kendilerine uymayanları yok ettiler . Polusya olan devletleri imparatorluğa dönüştü.İmparatorluk büyüye yöneldi ve büyücü kulelerini kurdu beş tane büyücü kulesinde binlerce öğrenci yetiştirildi yeni çıkan büyücüler ordulara ve tabi ki imparatorluğa güç kattı. Kazanılan her ganimet yeni ihtişamlı şehirler kurulmasını daha büyük orduların kurulmasını sağladı.Büyüyü okulda öğretmeyi reddeden bir grup büyücü yollara çıktı ve yolculuk sistemini kurdu.Yolculuk sistemi en güçlü büyücüler olan büyü efendilerini getirdi.İnsanlar bir birleriyle savaşırken diğer ırklar sadece izledi hiçbiri bu savaşlara karışmadı.Hepsi gelecek olan güne hazırlandı ordularını kurdu. Kendi yaşamlarını sürdürdü.


Nysera :Büyük Savaş


İmparatorluk insanları kendine kattıktan sonra kara elflerle işbirliği yaptı ve diğer ırkları köleleştirmeye çalıştı denge tekrar bozulmuştu bunu herkes biliyordu kötülerin gücü artmıştı . İmparatorluğun orduları kuzeye cücelere ve minatourlara saldırmak üzere yola çıktı cüce ve minatour birlikleride güneye . Elfler bu savaşa karışmayacaktı ama iblislerin niyeti sadece izlemek değildi onlarda orclar ve ogrelerden oluşan ordularıyla iki ordunun buluşacağı yere geldiler.Büyü Efendilerinin uyarısıyla iki ordu birleşip iblis ordusuyla savaştılar.Savaş bittiği sanıldığında ve imparator Puen ne yaptığının farkına vardığı sırada insan kılığına girmiş iblis lideri dengeyi oluşturacak Kaos büyüsünü yaptı ve yok olan kendi çocuklarının yanına diğer orduları da gömdü.Meydan yaklaşık 400.000 cesetle doluydu.Zamanın tüm orduları yok edildi. Denge var olan tüm güçlerin silinmesiyle ilk baştaki haline geldi.Savaşın yapıldığı alanda bir çöl oluştu çölün merkezindeki ölüler ayağa kalktı ve yeni ırkı undeadleri oluşturdu.İmparatorluk ve savaşa katılan diğer devletler büyük yara alırken bu işe hiç bulaşmayan elfler kardeşleri için dua etmeye devam ettiler.


Nysera :Devador

Yaşanmakta...Nysera :BüyüNysera da büyü için gerekli güç iki yolla sağlanır.Birincisi doğuştan gelen ve kişiden kişiye fark eden içsel güçtür.İçsel gücü yüksek olan ve bunu tam anlamıyla kullanabilen bir kişi dilediği pek çok şeyi yapabilir.Bu derecede büyük bir güce sahip olmak belki biraz şansa kalmıştır ama bu gücü kullanabilmek eğitim gerektirir.Eğitimi almak için ya bir yolcunun öğrencisi olunmalıdır ya da bir büyü okulunda “ki günümüzde sekiz kule bu işi görmektedir” eğitim alınmalıdır.

İkinci güç kaynağı dışsal kaynaklardır bunlar genelde şehir büyücüleri tarafından kullanılır.Doğada bulunan her hangi bir madde büyü için kullanılabilir deve otu,kurbağa bacağı,insan kanı vb. her şey büyü malzemesi olarak kullanılabilir.Önemli olan doğru karışımı elde etmek ve büyülü sözleri yerinde söylemektir.Görüldüğü gibi içsel gücü kullananlarda sözler ve malzemeler yokken dışsal gücü kullanan büyücülerde bu tür yardımcılara ihtiyaç duyulmakta.Zaten dışsal gücü kullanan büyücüler içsel güçlerinin az olmasından dolayı bu kaynağı kullanmaktadır ama güçlerinin az olması büyük büyüleri yapamayacakları anlamına gelmez gerekli malzemeler ve sözler sağlandığında dışsal kaynaklı büyücülerde diğerleri kadar tehlikeli olabilir.Dışsal kaynaklı büyülerde sözlere ve malzemelere önem gösterilmelidir , bu yüzdendir ki sekiz büyücü kulesinde büyük kütüphaneler vardır.Sözlerin ve malzemelerin unutulmaması için bu kütüphaneler kullanılır büyücü bir büyünün yapılışından emin değilse kaynakları inceleyerek kesin olanı görmelidir.Gelelim Yolcuların ve Şehir Büyücüleri hakkında bilgilere ;Şehir Büyücüleri eğitimlerini büyü okullarında almışlardır.Sekiz büyücü kulesinin her birinin öğrettiği büyüler farklıdır kimisi saldırı büyüleri öğretirken bir diğeri sağlık büyüleri öğretir. Her birinin kendi kaynakları vardır ve üye olan her kese açıktır.Kaynakların kullanılması için daha önceden o okulu bitirmiş olmanız gerekir.(Birden fazla okul bitirilebilir) Her okul 5. seviyeye kadar büyücülere eğitim verir bu uzun bir sürede alabilir kısa bir sürede , öğrencinin yeteneğine kalmıştır.Okulların kendilerine göre kuralları vardır çoğu okula girildiğinde eğitim bitene kadar öğrencilerin dışarı çıkmasına izin vermez , eğitim oldukça zordur . Ölüm üzerine eğitim yapan kara kule de eğitim sırasında ölümler görülmüştür.

5.seviyeye ulaşan büyücü hocaları tarafından bir sınava tabi tutulur sınavı geçerse büyücü değneğini alır ve okul tarafından bir bölgeye yollanır.Büyücü gelişmeyi bırakabileceği gibi devamda edebilir atladığı her üç seviyede bir okuluna dönüp sınav olur.Atladığı seviyeye göre daha büyük yerlere yollanır ve önemli mevkilere gelir. Sınavlar kendi dalında sözlü ve uygulamalı şekilde yapılır zor oldukları bilinmelidir.

Şehir büyücülerinin ulaşabileceği maksimum seviye 20. dir.Bundan yukarı geçemezler 20.seviye olmuş bir büyücü kule baş hocası olmaya adaydır.Eski hoca emekliye ayrılmayı kabul etmezse karşılıklı mücadele edilir ve kazanan hoca olur.Aslında bu mücadele 20.seviye sınavıdır eski hocalar asla emekliye ayrılmaz öğrencilerini son kez denerler ve başarılı olurlarsa huzur içinde okuldan ayrılırlar.

Okullardaki öğrenciler arasında büyük bir bağ vardır belki kurallar gereği belkiyse bu dostluklarından dolayı okullarda büyücülerin birbirlerine karşı bir harekette bulunması yasaktır(sınavlar hariç). Bir birlerine her türlü yardımı yapmayı görev bilirler.Yolculuk Sistemi başlarda şehir büyücüsü eğitimi almış fakat ulaştıkları nokta kendilerine yetmeyip daha fazla güç için yollara düşmüş büyücülerden oluşur.Hepsi içsel gücü kullanırlar içlerindeki gücün büyüklüğünü fark ederler , onu tam kullanamamak onları çıldırtır.Yolcular hayatları boyunca dünyayı dolaşırlar.Hep bir şeyi ararlar , aradıkları şey içlerindeki gücü açığa çıkartacak bir olaydır.Ancak çok büyük bir değişim onlara bunu sağlar ki tarihte bu sadece birkaç kez olmuştur.Bu olay olduğunda güç açığa çıkar ve yolcu büyü efendisi adını alır.Yaşayan son büyü efendileri büyük savaşta dengenin yerine getirilmesi amacıyla melekler tarafından öldürülmüştür.

İlk yolculardan sonra yolcular soylarını devam ettirebilmek için yanlarına öğrenciler almaya başlamışlardır.Tıpkı şehir büyücülerinde olduğu gibi onlarda öğrencilerini 5. seviyeye kadar eğitir ve bu seviyeye ulaştığında bir sınava sokar. Şehirdekilerden farkı bu sınavdan sonra bir daha bir sınav yapılmamasıdır yolcu ne olduğunu kendi bilir.Ayrıca bu sistemin en güzel yada zor yanlarında biri öğrencilerin genel büyücü olmalarıdır. Hocalar tüm büyü yollarını bilirler içsel gücü kullandıklarından dolayı sözlere ve malzemelere ihtiyaç duymazlar ve kendilerini sınırlandırmazlar.Tek eksikleri hep yolculuk etmeleri, ölene kadar yolculuk ederler ve çoğu asla aradıklarını bulamaz . Kalitesiz bir yaşam sürerler konfor aramazlar.Büyücü Okulları

Mavi Kule (Lield-İmparatorluk-Savunma Büyüleri)
Kara Kule (Necropolis-Terör Toprakları-Ölüm Büyüleri)
Kızıl Kule (Sayhom-İblis Ülkesi-Alev Büyüleri)
Beyaz Kule (Kuzey Dağları-Buz Büyüleri)
Yeşil Kule (Koran-Minatour Ülkesi-Doğa Büyüleri)
Sarı Kule (Elf Ormanı-Sağlık Büyüleri)
Mor Kule (Tepe Göz Adası-Su Büyüleri)
Gri Kule (Lyenem-İmparatorluk-Saldırı Büyüleri)Nysera’da Irklar


İnsanlar (İmparatorluk,İlik Krallığı, Nekrilya, Kasidur, Barbarlar)

Nyserada en çok nüfusa sahip olan ırk insanlardır.İradeliler içerisinde her bakımdan üstün konuma geçebilecek yetenekleri vardır.Barbarlar hariç genelde normal boyutlardadırlar.Çoğu şehirlere göç etmiştir şehirler birleşerek dört büyük devleti oluşturmuştur.Bu devletler terör topraklarının güneyinde dünyanın merkeziyle güneyinde yer alan İmparatorluk,İlik Krallığı,Nekrilya ve Kasidur dur.

İmparatorlukta halk çeşitlilik gösterir çeşit çeşit insanları burada bulmak mümkündür esmer kumral vb. Şehirlerde yaşayan halk tüccarlık,sanatçılık,işçilik ve memurluk yaparken şehir dışında yaşayan halk hayvancılık ve tarımla uğraşır.Yaşanılan sıkıntılardan sonra halkın yönetime etkisi azalmıştır ve toplum bir çöküntüye girmiş ,kendini yoksun hissetmiştir.İmparatorluğa hasta devlet halkına da hasta millet diyebiliriz.

Nekrilya halkı neşeli , çılgın , günü yaşayan kişilerden oluşmuştur.Genelde hepsi beyaz tenlidir.İçlerinden bir çok ozan çıkmıştır. Müziği , dansı , eğlenmeyi çok severler. Tek kusurları çok çabuk kızabilecek olmalarıdır dansın ortasında yapacağınız yanlış bir hareket dayak yemenize sebep olabilir bu yüzden onlardan biri değilseniz dikkatli olmalısınızdır.Çılgınlıkları kızgınlıklarıyla birleştiğinde yıkıcı olabilirler.

İlik Krallığı imparatorluktan kopmuş bir devlettir.Halk imparatorluktaki yaşamlarının aynısını sürer aynı dili konuşur aynı toplum yapısını oluşturur.İmparatorluktan farkları standartlarıdır ülke krallık olmasına karşın demokrasiyle yönetilir kral sadece halkı bir arada tutan bir semboldür , fazla yetkisi olmamasına karşın büyük saygı görür.Demokrasi topluma huzuru getirmiştir.Yönetim güçlüdür yasalar burada en fazla önem gösterilen unsurdur sokaklarda yere tüküremezsiniz birine hakaret edemezsiniz hiçbir şey yapamazsınız,kurallar dışında.Bu bakımdan muhafazakar oldukları söylenebilir ama bu gelişmelerine engel değildir nitekim dünyadaki en yüksek teknolojiye sahiptirler.

Kasidur çöl halkından oluşmuştur.Büyük bir çoğunluğu siyah tenlidir.Bu ülken topraklarının az bir kısmı çöl olsa da halk zamanla kuzeye yönelmiş ve sınırlarını genişletmiştir. Halk özgürlüğüne çok düşkündür . Merkezi otorite etkisini sadece önemli ortak konularda gösterir bunların dışında etki aşiretlerindir.Gelenek ve göreneklere sımsıkı bağlıdırlar .Yazılı olmayan kurallar toplumu yönetir.Fazla gelişmiş bir toplum yapısı yoktur aile bağları çok kuvvetlidir bunun dışında başka bir şeyleri yoktur teknolojileri eskidir , kölelik vardır . Ticaret ve tarımla gelirlerini sağlarlar başkentleri hariç büyük bir kentleri de yoktur.

Barbarlar her hangi bir devletin bünyesinde değildirler. Normal insanlardan daha iridirler . Aralarında zeki olanlar olsa da genellikle sorunları savaşarak ve bağırarak çözerler güçlü olan kazanır ve zayıf olanın her şeyini kullanır. Köle ticareti, yağmalama , soygun,cinayetle geçimlerini sağlarlar.İblisler(Yıkımın Orduları)

İblisler ilk yaratılan ırklardandır.Yaratılırken kullanılanlar kötülükler ve çirkinlikler olduğundan kendileri yaratılışları gereği kötü ve çirkin olmuşlardır.Çirkin ama etkileyici ,korkutucu. Kötü ama zeki, kurnaz. Dünyaya yıkımı getirmişlerdi ilk geldiklerinde. Tüm ırkları esir etmiş hepsine hükmetmişlerdi. Ama diğer ırkların isyanıyla ve yapılan savaşla birlikte sayıları oldukça azaldı bu onları alt ırkları bulmaya yöneltti.Ogreler ve Orclar büyük savaşta yok olduktan sonra yeni bir ırk bulmaya çalışmaktalar.

İblisler kötülüğün en saf halini yansıtırlar ölümü,vahşeti,günahları,kanı çok severler.Genelleme yapmak gerekirse kötü olan , acı veren her şeyi severler.Yönetim efendinin elindedir onun dediği her şey yapılır ölüm emrini verdiği bir iblis kendini öldürmekten çekinmez.Kanla ve etle beslenirler . Kanı büyüyle kurdukları nehirden sağlarken eti çiftliklerden(diğer ırkların yaşadığı yerlerden) sağlarlar.Geceleri görme yetenekleri vardır.Çok güçlü büyüler yapabilirler.Toplumun en önemli olayı her yıl iki ay birden gözüktüğünde yapılan kurban ayinidir.Güçlerini tazelemek için yapılan bu ayinde ele geçirdikleri her canlı kurban edilir.Cüceler(Kuzey Klanları)

Kuzey Dağlarında yaşayan cüceler Nyseradaki en kısa ırktı boyları bir metre ile bir buçuk metre arasında değişir daha kısa olanları bulunmakla birlikte genel ölçüler böyledir.Cüceler kendilerini beğenmiştirler , ceza olarak aldıkları sakalları ve kılları bunu değiştirmemiştir.Toplumsal yapıları Klanlar şeklindedir . Dağlarda birbirlerinden kopuk şekilde yaşayan bir çok klan vardır. Her birinin farklı kuralları vardır ve bu kuralların hiçbiri yazılı değildir. Dışarıdan gelen birisi kurallara uyma konusunda zorluk çekebilir ama bu barbarlarda olduğu kadar sert karşılanmaz. Cüceler eğlencelidirler yemeyi , içki içmeyi , savaşmayı ve çalışmayı çok severler . Cesurdurlar kazdıkları madenlere girmeye insanlar cesaret edemezken onlar daha da derinlere inmektedir. Buldukları madenleri işleyerek diğer ırklara satarlar geçimlerini genellikle bu yolla sağladıklarından tarıma ve hayvancılığa fazla önem vermemişlerdir, onların işleri madenlerledir. Cücelerin dini inancı fazla güçlü olmamakla birlikte yaşadıkları köylerde tapındıkları totemler vardır bunların tanrıyı temsil ettiğini söylerler , soranlara.

Dağlarda kendileriyle uyum için de yaşayan başka canlılarda bulmuşlardır Devler gibi fazla zeki olmayan bu canlılar cücelerle birlikte yaşarlar onlara işlerinde ve güvenliklerinde yardım ederler karşılığında da cüceler onlara yiyecek ve içecek verir. Bu iki grubun yan yana durması komik bir manzaraya yol açsa da kendileri için oldukça faydalıdır.Elfler(Ay’ın Çocukları,Kara Ay’ın Çocukları)

Ay’ın Çocukları insanlara vücut yapıları olarak çok benzerler . Biraz daha narindirler , sakalları yoktur, kulakları uzundur . Belki de en barışçı ırktırlar . İlik Krallığının kuzeyindeki ormanda yaşarlar . Doğal yaşamla uyum içindedirler , yaşamlarını ormanın içinde ona zarar vermeden geçirebilen tek ırktırlar. Kendilerine ayı sembol olarak görmüşlerdir bu yüzden ayın çocukları ismini almışlardır. Ay gibi beyaz ve sadedirler bir nevi kendilerini dünyaya inmiş melekler gibi görürler . Çok uzun yaşarlar , söylenemeyecek kadar uzun . Bu onlara verilmiş bir hediyedir. Dini inançlarının kuvvetli olması ve zamanında kötülük yapmadıklarından dolayı. Onlarda bu ödül karşılığında sürekli iyi kalmışlardır. Kara Kardeşleri gibi değillerdir ama onlar için sürekli dua ederler.

Kara Ay’ın çocukları başlarda diğer kardeşleri gibi normal birer elftiler fakat iblislerin elinden kaçamadıklarından onların yaptıkları büyüler sayesinde değiştiler. Normal elflerden farklı olarak onların tenleri beyaz değildir . Siyah , mor ve pembe tenli olabilirler. Kötüdürler her türlü işi yapabilirler cinayette ve hırsızlıkta ustadırlar. Çoğunluğu geçimlerini bu yollarla sağlarken bir kısmı elfler gibi yaşamayı sürdürmüştür. İblis Ülkesinin kuzeyindeki (imparatorluğun güneyi oluyor) ormanda yaşar bu bazıları. Onlarda kötüdürler ama biraz daha düzenli yaşarlar. Dini inançları kuvvetli değildir. Toplumda güçlü olanlar liderdir.Büyüye büyük önem verirler kara büyü üzerinde büyük çalışmaları vardır. Kardeşleri onlar için dua etse de normal elflerden nefret ederler onları görmekten onlar hakkında konuşmaktan hiç hoşlanmazlar nede olsa zamanında onları iblislerin eline terk etmişlerdi.Minatourlar(Güney Klanı)

Minatourlar için önemli olan tek bir şey vardır oda onurdur. Yaşamlarını onurlu bir şekilde geçirmeye çalışırlar. Bu iri yapılı canlıların savaşçı bir ırk olması doğaldır. Her hangi bir sorun yaşandığında sorunu çıkaran kişi rahatsız olanlar tarafından dövüşmeye çağırılır bu tür sorunların çözümü için arenalar vardır. Kurallar çerçevesinde iki insan-öküz karışımı yaratık dövüşür ve kazanan haklı olduğunu ilan eder. Savaşçı olmalarına karşın liderlerini bilge olan kişiler arasından seçerler bu açıdan bakıldığında devlere göre daha zeki oldukları görülür. İri canlılar olmalarına karşın zeki varlıklardır , kötülük yapmaktan kendilerini alı koyarlar . Cüceler gibi onların totemleri yoktur. Onlar göğe seslenirler. Geçimlerini hayvancılık ve ticaretle sağlarlar . İblisleri ve elfleri sevmezler.Ölümsüzler(Necropolis)

Büyük savaşı bitiren kaos büyüsünün ardından meydanda ölen canlıların bir kısmı yeniden canlanmıştır. Başlarda şaşırıp kalan bu gurup daha sonra kendisine yaşayacak bir yer aramış ve Necropolis şehrini kurmuştur.Irkın hangi sebeple ortaya çıktığı bilinmemekle birlikte meleklerin yada iblislerin bu işte parmağı olduğu düşünülmektedir.

Ölümsüzler yürüyen ölü olarak da adlandırılabilir. Biri ölmüş ama hala ayaktaysa bilin ki o ölümsüzdür. Ruhları yoktur bu yüzden kötü varlıklardır. Bir canlı gördüğünde aklına gelen ilk şey onu yemektir. Yiyemezse öldürmeye çalışır .Her hangi bir inançları yoktur boş varlıklardır. Tek bir şehirde yaşarlar başlarında en zekileri bulunur , ruhları olmaya bilir ama kesinlikle akılları var. Ölmeden önceki yaşamlarını hatırlarlar . Büyücü olanları vardır ölüm üzerine uğraşanların en sevdiği ırktırlar.


Yazan: Ceyhun "hangman" Alyeşil


Saygılar ,
avatar
dark_gamer
Editör
Editör

<b>Uyari Seviyesi</b> Uyarı Yok
Hangi Takimlisin
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1
<b>Ruh Hali</b> Ruh Hali :
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 77
<b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 138
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/06/10
<b>Yaş</b> Yaş : 22
<b>Nerden</b> Nerden : Unutulmuş Diyarlar'dan

Kişi sayfası
Paylasim Değeri:
0/0  (0/0)
Aktiflik:
0/0  (0/0)
Başari Puanı:
0/0  (0/0)

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz