Twilight Spell-Counter Deste İnceleme

Aşağa gitmek

Twilight Spell-Counter Deste İnceleme

Mesaj tarafından Zero Bir Paz Tem. 18, 2010 6:17 pm

TWİLİGHT SPELL-COUNTER
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] alt="" />
Twilight Spellcaster destesine Spellcounterlar karışırsa ne olur?Çok güzel olur.Bu desteyi yapmak,eksiklerini ve fazlalıklarını çıkarmak uzun bir işti.Ama en sonunda mükemmel fixi gerçekleştirdim.Destede amaç Spellcounterları ve canavarlarımızın yeteneklerini kullanarak rakibi mahvetmek.

İnceleme Bölümleri
1- Ana Kartlar
2- Decklist
3- Sonuç

ANA KARTLAR

1-Magical Examplar

Ne zaman bir sihir kartı aktifleşse, bu karta 2 Sihir-Sayacı koyun. Her tur bir kez, bu karttan istediğin sayıda Sihir-Sayacı kaldırarak elinden veya mezarlığından, seviyesi kaldırdığın Sihir-Sayacı sayısına eşit olan bir Büyücü-Tipi canavarı özel çağırabilirsin.

Yorumlar:Ne diyebiliriz ki?Destemizin bossu.
+ları
-Sihir kartı başına 2 counter alması.
-Mezarlığımızdan veya elimizden spellcaster çağırması


-leri
-Efektini her tur bir kere kullanabiliyoruz.E o kadarda olsun yani Very Happy
-Kolay yok edilebilmesi.Neyseki yok olduğunda üzerindeki sayaçlar Magical Citadele gidiyor.





2- Endymion, the Master Magician

Bu kartı “Magical Citadel of Endymion”’un üzerinden 6 Sihir-Sayacı kaldırarak elinden veya mezarlığından özel çağırabilirsin.Öyle yaptığında, mezarlığından eline bir Sihir Kartı ekle.Her tur bir kez,elinden bir kart atarak sahadaki bir kartı yok edebilirsin.
Yorumlar: Destemizin 2.bossu.Gerçekten iyi bir kart.
+ları
-Special Summon olması.Özellikle mezarlıktan.
-Kart patlatması
-Spell Recycle yapması
-2700 ATK gayet iyi

-leri
-Kolay yok edilmesi.Ama mezarlığa gittiğinde tekrar geri gelebiliyor.

3 – Chaos Sorcerer

Bu kart Normal Çağırılamaz veya Kapalı konulamaz.Bu kart sadece mezarlığınızdan bir AYDINLIK ve 1 KARANLIK canavarını oyundan çıkararak çağırılabilir.Her tur bir kere Ana Aşamanız sırasında,sahadaki yüzü-açık bir canavarı oyundan çıkarabilirsiniz.Eğer bu efekti kullanırsan,bu kart bu tur saldıramaz.
Yorumlar:Oyunun kaderini değiştirebilecek bir kart.Destiny Draw kartım.
+ları
-Kolay çağırılması.Özellikle bu destede.
-Bir canavar RFG etmesi

-leri
-efektini kullandığında saldıramıyor.



4- Defender, the Magical Knight

Bu kart Normal Çağırıldığında, üzerine bir Sihir-Sayacı koy (maximum 1).Her tur bir kere,eğer açık bir Büyücü-Tipi canavar(lar)ın yok olursa,onun yerine kontrol ettiğin bir karttan o canavarların her biri için bir Sihir-Sayacı kaldırabilirsin.
Yorumlar:Destenin koruyucusu.Adı üzerinde,Defender Very Happy
+ları
-Büyücüleri yok olmaktan koruması
-2000 DEF

-leri
-Efekti her tur bir kere kullanılabilir ama Lightning Vortex gibi kartlara karşı tüm canavarları savunabilir.

5 -Breaker,the Magical Warrior

Bu kart normal çağırıldığında üzerine bir Sihir-Sayacı koy (maximum 1).Bu kart üzerindeki her sihir sayacı için 300 ATK kazanır.Bu kartın üzerinden bir Sihir-Sayacı kaldırarak,shadaki bir Sihir veya Tuzak kartını yok edebilirsin.

+Ları
-Üzerindeki her sihir-sayacı için 300 ATK alıyor
-S/t patlatabiliyor

-leri
-üzerine 1den fazla Sihir-Sayacı koya mıyoruz.






6- Night’s End Sorcerer

Ne zaman bu kart özel çağırılırsa, rakibinin mezarlığından 2 taneye kadar kartı oyundan çıkarabilirsin.
Yorumlar:Gayet iyi bir eff.Rakibin mezarını yok ettiği için DAD,JD gibi kartların çağırılması geçleşiyor.Kartın en iyi tarafı Tuner olması.Yani Magical Examplar ile onu çağırıp,rakibin mezarlığını boşaltıp synchro getirebiliyoruz.
+ları
-Rakibin mezarlığından kart removelaması
-Tuner olması

-leri
Efekti sadece özel çağırıldığında aktifleşiyor ama onu Examplar ile kolayca özel çağırabileceğimiz için çokta kötü değil.

7- Crusader of Endymion

Bu kart sahada açıkken Normal canavar olarak kabul edilir. Bu kart sahada açıkken, onu normal çağırarak aşağıdaki efekte sahip bir efektli canavar olarak kabul edilmesini sağlayabilirsiniz:
● Her tur bir kez, "Büyü Sayacı" koyabileceğiniz açık bir canavara 1 "Büyü Sayacı" koyun. Bunu yaparsanız bu kart Son aşamaya kadar 600 Saldırı puanı kazanır.

Yorumlar: Çok güzel bir kart.Gemini olması dışında kötü bir tarafı yok.
+ları
-Spellcounter vermesi.
-Spellcounter verdiğinde 600 ATK kazanması
-1900 ATK

-leri
-Gemini olduğu için efektini kullanmak zor.





8- Summoner Monk

Bu kart feda edilemez. Bu kart normal veya çevrilerek çağrıldığında, savunma konumuna çevirilir. Her tur bir kez, elinizden 1 büyü kartı atarak destenizden Seviye 4 olan 1 canavar özel çağırabilirsiniz. Bu yolla özel çağırılan canavarlar çağırıldıkları tur saldıramazlar.
Yorumlar:Gayet güzel bir kart.Bu + Flamvell Magician = ilk turdan lv8 synchro.


+ları
-Canavar getirmesi.
-Çağırıldığında savunmaya geçmesi

-leri
-Sadece Sihir Kartı atınca efekti harekete geçiyor.

9- Honest

Eğer bu kart sahada açıksa, bu kartı Ana aşamanızda sahibinin eline gönderebilirsiniz. İki oyuncunun turundaki hasar adımı sırasında, kontrolünüzdeki bir AYDINLIK canavarı savaşıyorsa, bu kartı elinizden mezarlığa göndererek, turun son aşamasına kadar, canavarınızın rakibinizin savaşan canavarının saldırı puanı kadar saldırı puanı kazanmasını sağlayabilirsiniz.
Yorumlar:Tamamen süper bir kart.Destedeki tüm LİGHT ları koruyor ve rakibin sahası boşsa oynayıp,dalıp tekrar elimize alabiliyoruz.Bu yolla çok düello kazandım xD

+ları
-Sahadaysa ele geri dönmesi
-LİGHT canavarlarını savaşta koruması

-leri
-göremiyorum Very Happy

10 –Lyla,Lightsworn Sorceress

Kontrolünüzdeki bu açık saldırı konumundaki kartı açık savunma konumuna çekerek, rakibinizin kontrolündeki 1 büyü veya tuzak kartını yok edin. Bu efekti çalıştırdıysanız, sıradaki turunuzun sonuna dek bu kart savaş konumunu değiştiremez. Bu açık kartı kontrol ederken, her son aşamanız sırasında, destenizin en üstünden 3 kartı mezarlığa gönderin.
Yorumlar= Güzel bir kart.Rakibin s/t lerinden kurtulabiliyoruz.Ayrıca mill yapması Exampların efektini kullanmak için işe yarayabiliyor (bazen)
+ları
-LİGHT olduğu için Honestle kullanılabilmesi.
-S/T Patlatması

-leri
-Efektini kullanınca savunmaya geçmesi ve sonraki turda öyle kalması

11- Magical Citadel Of Endymion

Siz ya da rakibiniz bir büyü kartı çalıştırdığı zaman bu kartın üzerine bir Sihir-Sayacı ekleyin. Eğer üzerinde Sihir-Sayaç(lar)ı olan bir kart yok edilirse, bu kartın üzerine yok edilen kartın üzerindeki büyü göstergesi kadar sayaç ekleyin. Her tur bir kez, eğer kontrolünüzdeki bir karttan efektini çalıştırmak için Sihir-Sayacı kaldıracaksanız, o kart yerine bu kartın üzerinden kaldırabilirsiniz. Eğer bu kart yok edilecekse, yok edilmesi yerine üzerinden bir Sihir-Sayacı kaldırın.
Yorumlar:Destemizin en güzel kartlarından biri.
+ları
-Yok olan kartların üzerindeki sihir-sayaçları boşa gitmiyor.
-Diğer kartlar yerine bundan sihir-sayacı kaldırabiliyoruz (Breaker ile kullanılırsa çok işe yarar)
-Zor yok edilmesi.

-leri
-Yok


12- Spell-Power Grasp

Üzerine Sihir-Sayacı konulabilecek bir karta 1 Sihir-Sayacı ekleyin.Sonra destenden eline 1 “Spell Power Grasp” ekleyebilirsin.Her tur sadece bir “Spell Power Grasp” oynayabilirsin.
Yorumlar:Destemizde çok işe yarayan bir kart.Sahada Magical Citadel ve Examplar varsa toplam 4 Sihir-Sayacı vermiş oluyor.
+ları
-Sihir Sayacı vermesi
-Desteden eline tekrar aldırması

-leri
-Her tur sadece bir kere oynanabilmesi


13-Pitch-Black Power Stone

Çalıştırıldıktan sonra, bu kartın üstüne 3 büyü sayacı koyun. Her turunuzda bu kartın üstündeki büyü sayaçlarından 1 tanesini üstüne büyü sayacı koyulabilen başka bir karta yerleştirebilirsiniz. Bu kartın üstünde büyü sayacı yoksa, bu kart yok edilir.
Yorumlar: 3 sihir-sayacı fena değil.Breakerla veya Defenderla kullanılabilir.

+ları
-Sihir-Sayacı vermesi
-Üzerine Sihir-Sayacı koyabilmemiz (Crusader of Endymion)

-leri
-Ben kötü bir özellik göremedim.


14- Magician’s Circle

Sadece bir Büyücü-Tipi canavar saldırınca çalıştırın. Her oyuncu destesinden saldırı puanı 2000 veya daha düşük 1 Büyücü-Tipi canavar seçer ve onu açık saldırı konumunda özel çağırır.
Yorumlar:Direk desteden bir spellcaster getiriyor.Endymiondan başka nerdeyse hepsini getirebiliyoruz.
+ları
-Desteden Spellcaster çağırması

-leri
-Rakibimizin destesinde Spellcaster varsa çağırabilmesi.


15- Magical Dimension

Sadece sahanızda açık bir Büyücü-tipi canavar(lar) varken çalıştırın. 1 canavar feda edin ve elinizden 1 Büyücü-tipi canavarı sahaya özel çağırın. Ardından sahadaki 1 canavarı yok edebilirsiniz.

Yorumlar:Sahamızdaki güçsüz bir karttan kurtulup yeni bir büyücü getiriyoruz.Güçsüz olmasa bile yok olmadan önce kullanabiliriz.Ama 1den fazlası desteyi kasıyor.
+ları
-Sınırlama olmadan elimizden bir Spellcaster getirmesi.
-Canavar yok etmesi.

-leri
-Canavar tribute etmek.Ama çok büyük bi kayıp değil çünkü yenisi geliyor.Canavar zaten yok olcaksa bu “-“ olmaz.




16-Secret Village of the Spellcasters

Eğer bir Büyücü-Tipi canavar kontrol ediyorsanız ve rakibiniz Büyücü-Tipi canavar kontrol etmiyorsa, rakibiniz Büyü kartı çalıştıramaz. Eğer Büyücü-Tipi canavar kontrol etmiyorsanız siz Büyü kartı çalıştıramazsınız.
Yorumlar:Rakibi kilitliyor.Özellikle Demisetown OTK destesini bitiriyor (sana sesleniyorum Altay!Türkiye şampiyonasında bu kartla seni nasıl yendiğimi unutmuyorsun demi xD)
+ları
-Rakip sihir kartı oynayamıyor.

-leri
-Spellcaster kontrol etmiyorsak biz sihir kartı oynayamıyoruz.



17-Tempest Magician

1 Tuner Canavar + 1 veya Daha Çok Büyücü-tipi Tuner olmayan Canavar(lar).
Bu kart Senkron çağrısı ile çağırıldığında üzerine 1 Sihir-sayacı ekleyin. Her tur bir kez elinizden her hangi bir sayıda kart atarak kontrolünüzdeki 1 canavarın üstüne attığınız kart kadar Sihir-sayacı ekleyebilirsiniz. Sahadaki bütün Sihir-Sayaçlarını kaldırarak her biri için rakibinizin can puanlarına 500 hasar verebilirsiniz.
Yorumlar:Bu kartıilk gördüğüme şok oldum.Hem sahaya Sihir-Sayacı veriyor hemde oyunu bitirici efekti var.Artı Magical Exampların gelişmişi Very Happy.Bir kartla daha kullanılırsa oyunu çabucak bitirebilir ve o kartı şimdi açıklıyorum.
+ları
-Sahaya Spell-Counter vermesi
-Rakibe damage vermesi

-leri
-Discard yapmak (bu olmasaydı başka bişey olurdu yani çok kötü bir şey değil)






18- Arcanite Magician

1 tuner + 1 yada daha fazla tuner olmayan Spellcaster-tipi canavar.
Bu kart Synchro Çağırısıyla çağırıldığında, üzerine 2 Sihir-Sayacı koy.Bu kart üzerindeki her Sihir-Sayacı için 1000 ATK kazanır.Kontrol ettiğin bir karttan bir Sihir-Sayacı kaldırarak rakibinin kontrol ettiği bir kartı yok edebilirsin.
Yorumlar: İşte dediğim kart.Tempest Magician ile kullanılırsa harika bir kombo olur.Hem sahayı temizleyip,Tempest ile elimizdeki tüm kartları atıp Sihir-Syaçlarını bunun üstüne koyup,dalıp Tempestin efektiyle sahadaki kalan tüm Sihir-Sayaçlarını kaldırarak oyunu bitirebiliriz.Tabi ikisini aynı anda çağırmak zor bir iş.

+ları
-Üzerindeki her Sihir-Sayacı için 1000 ATK kazanmas
-Rakibin kartlarını patlatabilme

-leri
-Üzerinde sihir sayacı yokken kolayca yok olabiliyor.Ama LİGHT olduğu için Honestle korunabiliyor.

19-Explosive Magician

1 Tuner + 1 veya daha fazla Tuner olmayan Büyücü-Tipi canavar
Sahanızdan 2 Büyü Sayacı kaldırarak, rakibinizin kontrolündeki bir Sihir veya Tuzak kartını yok edebilirsiniz.
Yorumlar:Breaker daha iyi diye düşünebilirsiniz.Ama Breaker kendi üstünden kaldırıyor buysa sahamızdaki her hangi bir karttan kaldırıyor.
+ları
-S/T patlatması
-leri
-yok sayılır.

Arcanite Magician,the Supreme Wizard



1 Spellcaster-Tipi Senkron Canavarı + 1 Spellcaster-Tipi canavar
Bu kart Extra Destenden Fusion Çağrısı dışında özel çağırılamaz. Bu kart füzyon çağırısıyla çağırıldığında, üzerine 2 Sihir-Sayacı koy. Bu kart üzerindeki her sihir sayacı için 1000 atk kazanır. Her tur bir kez, kontrol ettiğin bir karttan 1 Sihir-Sayacı kaldırarak bu efektlerden birini aktifleştirebilirsin:
● Sahadan bir kartı seç ve onu yok et.
● Bir kart çek

DREV ile gelicek yeni bossumuz.Çağırması zor gibi görünüyor ama bu destede hiçte zor değil.
Magical Exemplar çağır.Foolish oyna.Night's End Sorcerer gönder.Exemplar 2 counter alıcak.Onları gönderip Sorcereri çağır.Synchro,Tempest Magician .eff 500 vur.Miracle Synchro Fusion oyna Tempest + Exemplar veya Sorcerer = Bu.

TCG ye geçince ben coşucam Very Happy

Decklist
Monsters (22)
1xEndymion,the Master Magician
2-3xMagical Exemplar (ben 2 kullanıyorum)
1xChaos Sorcerer
2xDefender, the Magical Knight
1xBreaker,the Magical Warrior
1xNight’s End Sorcerer
1xCrusader of Endymion
1xSummoner Monk
2xHonest
1xFlamvell Magician
1xOld Vindictive Magician
1xNecro Gardna
1xKycoo,the ghost destroyer
1xApprentice Magician
1xGorz
1xMarshmallon (savunma için çok işe yarıyor)
1xFrequency Magician
1xMagidog
1xCyber Dragon
Spells (12)
2xMagical Citadel Of Endymion
1xLightning Vortex
1xSmashing
1xMage Power
1xBook of Moon
1xHeavy Storm
1xSecret Village of the Spellcasters
1xMagical Dimension
3xSpell Power Grasp
Traps (9)
2xMagician’s Circle
1xPitch-Black Power Stone
1xBottomless
1xMirror Force
1xTorrential
2xThreatening Roar
1xStarlight Road
Total:43 (indirilebilir)

Extra Deck
1XStardust Dragon
1xBlack Rose Dragon
2xArcainte Magician
1xBrionac
1x Red Dragon Archfiend
1xAncient Fairy Dragon
2xTempest Magician
2xExplosive Magician
1xChimeratech Fortress Dragon (side da durmasından iyidir)

SONUÇ

Büyücülerin ne kadar iyi olduğunu size anlattım.Kullanması çok kolay değil.Eksik yerlerini daha sonra bulup yazıcam.Desteyi kurmak isteyen varsa yardımcı olabilirim .Kullanmak isteyen olursa her türlü sorunuzu bana sorabilirsiniz..

Saygılar

Ruler


En son Ruler tarafından Salı Ağus. 24, 2010 4:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

__________________
[


[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Zero
Zero
Admin
Admin


<b>Uyari Seviyesi</b> Uyarı Yok
Hangi Takimlisin
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 30
<b>Ruh Hali</b> Ruh Hali :
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 177
<b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 331
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/06/10
<b>Yaş</b> Yaş : 20
<b>Nerden</b> Nerden : nereye


Kişi sayfası
Paylasim Değeri:
0/0  (0/0)
Aktiflik:
0/0  (0/0)
Başari Puanı:
0/0  (0/0)

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Twilight Spell-Counter Deste İnceleme

Mesaj tarafından dark_gamer Bir Ptsi Tem. 19, 2010 12:19 am

tam hepsini okuyamadım sabah hepsini okurum. Çok sağol, çok yararlı bir inceleme olmuştur eminim, benim bir arkadaş var spellcaster kullanıyor, ona tavsiye ederim incelemeyi okusun.
dark_gamer
dark_gamer
Editör
Editör

<b>Uyari Seviyesi</b> Uyarı Yok
Hangi Takimlisin
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1
<b>Ruh Hali</b> Ruh Hali :
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 77
<b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 138
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/06/10
<b>Yaş</b> Yaş : 22
<b>Nerden</b> Nerden : Unutulmuş Diyarlar'dan

Kişi sayfası
Paylasim Değeri:
0/0  (0/0)
Aktiflik:
0/0  (0/0)
Başari Puanı:
0/0  (0/0)

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Twilight Spell-Counter Deste İnceleme

Mesaj tarafından Zero Bir Perş. Tem. 22, 2010 5:49 pm

dark_gamer demiş ki:tam hepsini okuyamadım sabah hepsini okurum. Çok sağol, çok yararlı bir inceleme olmuştur eminim, benim bir arkadaş var spellcaster kullanıyor, ona tavsiye ederim incelemeyi okusun.

saol (: Senden başkada okuyan olmadı sanırım.Herkes nerde ?

__________________
[


[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Zero
Zero
Admin
Admin


<b>Uyari Seviyesi</b> Uyarı Yok
Hangi Takimlisin
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 30
<b>Ruh Hali</b> Ruh Hali :
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 177
<b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 331
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/06/10
<b>Yaş</b> Yaş : 20
<b>Nerden</b> Nerden : nereye


Kişi sayfası
Paylasim Değeri:
0/0  (0/0)
Aktiflik:
0/0  (0/0)
Başari Puanı:
0/0  (0/0)

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Twilight Spell-Counter Deste İnceleme

Mesaj tarafından unemployer Bir C.tesi Tem. 24, 2010 4:16 pm

güzel bir inceleme teşekkür ederiz ruler saol:)SmileSmileSmile Very Happy
unemployer
unemployer
Üye
Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 81
<b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 140
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/06/10
<b>Nerden</b> Nerden : silivri

Kişi sayfası
Paylasim Değeri:
0/0  (0/0)
Aktiflik:
0/0  (0/0)
Başari Puanı:
0/0  (0/0)

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Twilight Spell-Counter Deste İnceleme

Mesaj tarafından firatkervan Bir Çarş. Ağus. 04, 2010 10:07 pm

ben senle okumuştum.ayrıca desteni biliyorum Very Happy yani okumama pek gerek yok ama genede güzel olmuş
avatar
firatkervan
Yeni Üye
Yeni Üye

Hangi Takimlisin
<b>Ruh Hali</b> Ruh Hali :
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4
<b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 6
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/06/10
<b>Yaş</b> Yaş : 22
<b>Nerden</b> Nerden : burdan

Kişi sayfası
Paylasim Değeri:
0/0  (0/0)
Aktiflik:
0/0  (0/0)
Başari Puanı:
0/0  (0/0)

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Twilight Spell-Counter Deste İnceleme

Mesaj tarafından King_Athem Bir Paz Ağus. 15, 2010 3:05 am

Afedersin ama 1'den fazla Magical Dimension nasıl kasıyor desteyi?Quick-Play bi spell farkındaysan..Yani adam DAD kullandı,bu kart kapalı durumda sende,kullan bunu,Endymion getir,DAD patlat,adama -2 ver.Adam da kalsın öyle...En az 3 alınmalı Magical Dimension Spellcaster'lara.
King_Athem
King_Athem
Yeni Üye
Yeni Üye

<b>Ruh Hali</b> Ruh Hali :
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3
<b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 3
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/08/10

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Twilight Spell-Counter Deste İnceleme

Mesaj tarafından Zero Bir Paz Ağus. 15, 2010 4:05 pm

King_Athem demiş ki:Afedersin ama 1'den fazla Magical Dimension nasıl kasıyor desteyi?Quick-Play bi spell farkındaysan..Yani adam DAD kullandı,bu kart kapalı durumda sende,kullan bunu,Endymion getir,DAD patlat,adama -2 ver.Adam da kalsın öyle...En az 3 alınmalı Magical Dimension Spellcaster'lara.

Bak şimdi,bu deste senin bildiğin spellcasterlara benzemiyo.Öyle olsa tabiki 3 olurdu ama burda kasıyo desteyi.2Ben Magical Dimensionu 2 kullanarak denedim.Çoğunda elimde patladı veya yok edildi.İstersen 2 alarak dene ama ben pek gerekli görmüyorum.

__________________
[


[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Zero
Zero
Admin
Admin


<b>Uyari Seviyesi</b> Uyarı Yok
Hangi Takimlisin
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 30
<b>Ruh Hali</b> Ruh Hali :
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 177
<b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 331
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/06/10
<b>Yaş</b> Yaş : 20
<b>Nerden</b> Nerden : nereye


Kişi sayfası
Paylasim Değeri:
0/0  (0/0)
Aktiflik:
0/0  (0/0)
Başari Puanı:
0/0  (0/0)

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Twilight Spell-Counter Deste İnceleme

Mesaj tarafından King_Athem Bir Ptsi Ağus. 16, 2010 12:24 am

3 sonradan test edince bana da fazla geldi.Ama en az 2 olmalı diye düşünüyorum...
King_Athem
King_Athem
Yeni Üye
Yeni Üye

<b>Ruh Hali</b> Ruh Hali :
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3
<b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 3
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/08/10

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Twilight Spell-Counter Deste İnceleme

Mesaj tarafından Zero Bir Çarş. Ağus. 18, 2010 6:02 pm

1 veya 2 oynanabilir aslında.Yani hangisini daha iyi görüyosan öyle oyna

__________________
[


[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Zero
Zero
Admin
Admin


<b>Uyari Seviyesi</b> Uyarı Yok
Hangi Takimlisin
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 30
<b>Ruh Hali</b> Ruh Hali :
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 177
<b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 331
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/06/10
<b>Yaş</b> Yaş : 20
<b>Nerden</b> Nerden : nereye


Kişi sayfası
Paylasim Değeri:
0/0  (0/0)
Aktiflik:
0/0  (0/0)
Başari Puanı:
0/0  (0/0)

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz