Patlıcan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kendi hikayem her kesin okumasını tavsiye ederim...(KAVİM DÖRTNAL)

Kendi hikayem her kesin okumasını tavsiye ederim...(KAVİM DÖRTNAL) Empty Kendi hikayem her kesin okumasını tavsiye ederim...(KAVİM DÖRTNAL)

Mesaj tarafından Admin Paz Tem. 11, 2010 7:50 pm

KAVİM DÖRTNAL:
1.BÖLÜM AÇILIŞ:
Soğuk rüzgar doğudan esiyor...Alsancakta velovis kavminin bayrağı
YIL 912:
Bir ağlama sesi bir bebek dünyaya gelmişti.O bebek velovis idi yer gök ona hitap ediyordu velovis dünyaya gelmişti kavmin lideri alogisanın oğlu velovis dünyaya gelmişti...Artık alogisa öldügünde gözü açık gitmiyicekti kavmi ogluna emanetti ...
YIL 923:
Velovis artık ergenlik çağına girmişti artık gelişme çağındaydı babası ise yaşlanmıştı.Oglunu komutanlar ile eğitmişti o muhteşem bir çocuktu komutanlar bile onun hareketlerine dayanamıyodu eğitimi bırakıyodular

ALOGİSA:Noldu komutan neden eğitimi bıraktın
Komutan:Efendim efendim bu çocuk süper bir yaratık muhteşem kimse dayanamıyor bu çocugu eğitmeye çok güçlü biri
ALOGİSA:Ne! Nasıl (içinden düşünür elini sakalına sürterek)TANRIM BU ÇOCUK BENİM ÇOCUGUM BÖYLE BİR ÇOCUK VERDİGİN İÇİN SANA TEŞEKKÜR EDERİM...

Yıllar geçer alogisa ölüm yatagına düşer velovis ise büyümüş genç delikanlı olur. Babasının yanına gider babası8 onu çağırır
Alogisa:Oglum ben artık ölüyorum bu kavim bizim kavimimizdi artık sadece senin kavimin sadece senin sen liderlige layiksin senin kavimi en güzel şekilde yönetecegine inanıyorum oglum bundan sonra kavmin lideri sensin .der ve ölür..
GELECEK BÖLÜMLERİ SİZLE PAYAŞACAĞIM ASIL MACERA ŞİMDİ BAŞLIYOR BU AÇILIŞ HİKAYESİYDİ...
2.BÖLÜMDE NE OLACAK?
Velovis kavimler arası savaşa girecek ve ulukan adlı annesini öldüren ve kavimindeki askerleri öldüren adamı bulmaya yola koyulur aca neler olacak gelecek bölümde bu soruların cevabını alcaksınız...
Admin
Admin
Admin
Admin

Kendi hikayem her kesin okumasını tavsiye ederim...(KAVİM DÖRTNAL) 3186534a
<b>Uyari Seviyesi</b> Uyarı Yok
Hangi Takimlisin Kendi hikayem her kesin okumasını tavsiye ederim...(KAVİM DÖRTNAL) E4e3b5716ebbcc5ab03bdda458ae56b0
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 15
<b>Ruh Hali</b> Ruh Hali : Kendi hikayem her kesin okumasını tavsiye ederim...(KAVİM DÖRTNAL) Geveze10
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 162
<b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 267
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/06/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bingöl
Kendi hikayem her kesin okumasını tavsiye ederim...(KAVİM DÖRTNAL) 1401c453

Kişi sayfası
Paylasim Değeri:
Kendi hikayem her kesin okumasını tavsiye ederim...(KAVİM DÖRTNAL) Left_bar_bleue0/0Kendi hikayem her kesin okumasını tavsiye ederim...(KAVİM DÖRTNAL) 16653166  (0/0)
Aktiflik:
Kendi hikayem her kesin okumasını tavsiye ederim...(KAVİM DÖRTNAL) Left_bar_bleue0/0Kendi hikayem her kesin okumasını tavsiye ederim...(KAVİM DÖRTNAL) Expf  (0/0)
Başari Puanı:
Kendi hikayem her kesin okumasını tavsiye ederim...(KAVİM DÖRTNAL) Left_bar_bleue100/100Kendi hikayem her kesin okumasını tavsiye ederim...(KAVİM DÖRTNAL) 16653166  (100/100)

http://patlicanforum.hareketforum.com

- Similar topics